Кошик 0

Документація

В команді компанії TENKO зібралися виключно професіонали в сфері виготовлення теплообладнання. Саме тому ми впевнені у високій якості наших товарів! Кращі майстри з виготовлення електричних котлів і ТЕНів працюють для вас! В нашій роботі ми використовуємо виключно найкраще обладнання. При створенні наших товарів майстри застосовують сучасні технології. Виключно тому товар "Tenko" характеризується високою якістю, яке відповідає європейському рівню.

Завдяки всьому цьому, в компанії TENKO виникає все більше унікальних можливостей для розширення ринків збуту. Ми отримуємо величезну кількість дуже цікавих пропозицій про співпрацю, залучаємо нових партнерів, робимо висновок дуже вигідні контракти.

Ми виготовляємо електричні котли і трубчасті електронагрівачі виключно з матеріалів кращої якості, а також використовуємо зносостійкі комплектуючі.

Електричні котли і Тени виробництва "Tenko" ми поширюємо по всій території Росії і України. На асортимент товарів "Tenko" ми надаємо гарантію (блоки ТЕНів і Тени та електричні котли - 1 рік). Вся продукція компанії TENKO сертифікована.

Управління електричним котлом Tenko серії "Преміум" і "Преміум Плюс" через мобільний додаток.

Tenko ППКЕ налаштування та монтаж електричного котла

Tenko DKE налаштування та підключення електричного котла

Інструкція з експлуатації БНР

Інструкція з експлуатації КЕМ-СПКЕ

Інструкція з експлуатації НКЕ

Інструкція з експлуатації ПКЕ-ППКЕ

Інструкція з експлуатації ТЕН PS

Інструкція з експлуатації ТЕН RS

Інструкція з експлуатації DKEM-SDKE

Інструкція на блок wi-fi

Інтсрукція з експлуатації конвектра ЕНК(х) ЕНК(с)

Перелик сервісних центрів з обслуговування продукції ТМ "Tenko" в Україні

Компанія TENKO - з нами тепліше!