Кошик 0

Електричні конвектори: переваги, які бувають, як працюють, який вибрати?

Електричні конвектори - це недорогі опалювальні системи, які підходять для обігріву практично будь-якого приміщення.

Електричні конвектори: переваги, які бувають, як працюють, який вибрати
Як працюють електричні конвектори
Якщо коротко, то всередині конструкції будь-якого електричного конвектора є нагрівальний елемент, який робить повітря теплим, а потім поширює його по приміщенню. Завдяки такій простій системі, приміщення швидко обігрівається, практично відразу після включення пристрою в розетку. При цьому чим вище ви поставите електричний конвектор, тим ефективніше він буде працювати: тому що холодне повітря по щільності вище , ніж тепле.
Переваги
Безпека. У будь-якому електричному конвектори нагрівальний елемент всередині, тобто ні ви, ні ваші діти, не зможуть не навмисне обпектися під час роботи пристрою.
Зручність використання. Жодну з моделей електричних конвекторів не треба чистити від накипу і залишків палива.
Зрозумілий пристрій. Після покупки електричний конвектор не треба налаштовувати, він відразу готовий до роботи - просто підключіть його до розетки.
Надійність. Завдяки простоті пристрою, такі конвектори дуже рідко ламаються, а якщо і ламаються, їх дуже просто полагодити.
Майже не сушать повітря, в порівнянні з конвективними і променевими обігрівачами.
Які бувають
За типом кріплення бувають підлогові, настінні і універсальні конвектори. Перший тип Ви можете поставити на будь-яку горизонтальну поверхню, якщо на ній достатньо місця і Ви впевнені, що пристрій розташований стійко. Другий тип призначений для кріплення на вертикальну поверхню або навіть поверхню під нахилом.  Універсальний конвектор ви можете встановити практично де завгодно.
За типом нагрівального елементу електричні конвектори бувають:

  • Трубчасті. Найпопулярніші пристрої. Захищені від перегріву і від вологи, але голосно і довго нагріваються, в порівнянні з іншими типами.
  • Голчасті. Коштують дешевше, але не захищені від перегріву і вологи.
  • Монолітні. Коштують дорожче за все, але працюють безшумно, нагріваються швидко і витрачають мало електроенергії.

Як вибрати
Визначтеся, де Ви поставите або встановіть нову річ. Якщо на підлозі, беріть модель з ніжками. Якщо збираєтеся вішати на стіну - з можливістю закріпити пристрій.
Підрахуйте свій бюджет. Найдешевше можна купити голчастий конвектор, але якщо ви придбаєте монолітний, Ви заощадите в перспективі на електроенергії.
Вирішіть, чи потрібні вам додаткові функції. Наприклад, модель з вбудованим зволожувачем повітря буде не тільки обігрівати приміщення, але і стежити, щоб повітря в ньому було не надто сухий.
Розрахуйте кількість споживаної потужності. Потужність повинна бути тим вище, чим більше приміщення ви збираєтеся опалювати. У той же час майте на увазі, що стара проводка не потягне дуже потужні моделі.