Кошик 0

Статті

Розумні електричні котли

Зручність, компактність, економічність, конкурентна ціна встановлення всієї системи, низька вартість володіння – ці та інші характеристики електрокотлів пояснюють привабливість цих приладів для систем опалювання та ГВП. Новий сталий тренд – «розумні» котли, які допоможуть споживачам економити на рахунках за електроенергію та забезпечити новий рівень комфорту.

Детальніше

Електричні котли - тренд опалення 2021

В даний час електричні котли є кращою альтернативою котлів, що працюють на твердому паливі і газу. Сьогодні саме електрокотли широко застосовують на комерційних об'єктах, в житлових будинках, котеджах і навіть квартирах багатоповерхових будинків.

Детальніше

Електричні конвектори: переваги, які бувають, як працюють, який вибрати?

Електричні конвектори - це недорогі опалювальні системи, які підходять для обігріву практично будь-якого приміщення.

Детальніше

Автономне електроопалення

Сьогодні електричне опалення приватного будинку набуло найбільшу актуальність, так як держава веде політику зниження споживання природного газу та створює відповідні умови для населення і підприємств. Встановити електричний котел або замінити газовий котел на електричний для приватного сектора не викличе будь-яких проблем. Для цього не треба отримувати будь-які дозвільні документи і процес цей порівняно недорогий (на відміну від газових або твердопаливних котлів). Єдина можлива проблема - електрична мережа повинна відповідати необхідносу навантаженню, а електричні котли потужністю більше 7,5 квт виробляються тільки з підключенням на 380 В.

Детальніше

Електроопалення. Плюси і мінуси.

Сьогодні в Україні електричне опалення стає найбільш актуальним внаслідок виникнення проблем з газопостачанням та підвищенням тарифів на газ. Все більше людей приймають рішення вже зараз відмовитися від опалення газом і перейти на альтернативні види опалення. Якщо ж Ви вирішили встановити в своєму будинку або на підприємстві електричний котел або перебуваєте на стадії прийняття рішення, то Вам буде корисно дізнатися всі плюси і мінуси електричного котла.

Детальніше

Теорії теплопередачі

Попит на дерев'яне індивідуальне житлове будівництво в останні два десятиліття активно зростає. Воно не дивно, суєтність міського життя напружує, хочеться затишку і спокою за межами міста. Одним з показників затишку є тепло в будинку, тому ця стаття присвячена утеплителям і утепленню дерев'яного будинку.

Детальніше

Переваги електроопалення

Останнім часом все ми зіткнулися з проблемою вибору ніж опалювати свої приміщення, жилие або нежилие. Ми не будемо Вас обманювати і говорити що електричні котли це вічний двигун і що опалити приміщення з їх допомогою дешевше / дорожче ніж газом або іншим видом палива, все дуже індивідуально і залежить від особливостей вашого приміщення, тепловтрат, орієнтації за сонцем будівлі, температури, швидкості вітру, і багатьох інших факторів. Ми прихильники теорії збереження енергії, і не посперечаємось з фактом що - скільки енергії необхідно що б температуру в помщеній підняти на 1 градус стільки ми її і витратимо, відрізняється лише механізм-пристрій-прилад за допомогою якого ми зробимо цю роботу.

Детальніше

Сучасні можливості електроопалення

В сучасних типових квартирах проблеми опалення, на жаль, до сих пір залишаються актуальними. Не завжди нас влаштовує, як працює система центрального опалення, так і відключення за різними непередбаченими обставинами досі трапляються. До того ж є регіони, в яких опалення включають досить пізно, коли на вулиці вже прохолодно, особливо вночі, а відключають - точно за графіком, навіть якщо ще холодно. Вирішити проблеми з опаленням можна, якщо все продумати і вирішити, яку систему вибрати в якості альтернативної або додаткової. Якщо все зважити і розрахувати, то стане ясно, що кращий варіант - використання електрооотопленія.

Детальніше

Еквітермічне регулювання. Що це таке? Як воно працює?

У цій статті ми хочемо коротко розповісти про поняття еквітермічного регулювання і про принцип роботи цієї функції. Еквітермічне регулювання (ЕР) - спосіб управління котлом, при якому температура теплоносія регулюється в залежності від температури зовнішнього повітря. Датчик зовнішньої температури постійно контролює зміни погоди, і регулятор відповідно до заздалегідь налаштованими залежностями регулює температуру води в системі опалення (і, тим самим, температуру повітря в об'єкті) так, щоб в будь-який момент забезпечувався постійний тепловий комфорт.

Детальніше