Кошик 0

Сучасні можливості електроопалення

В сучасних типових квартирах проблеми опалення, на жаль, до сих пір залишаються актуальними. Не завжди нас влаштовує, як працює система центрального опалення, так і відключення за різними непередбаченими обставинами досі трапляються. До того ж є регіони, в яких опалення включають досить пізно, коли на вулиці вже прохолодно, особливо вночі, а відключають - точно за графіком, навіть якщо ще холодно. Вирішити проблеми з опаленням можна, якщо все продумати і вирішити, яку систему вибрати в якості альтернативної або додаткової. Якщо все зважити і розрахувати, то стане ясно, що кращий варіант - використання електрооотопленія.

Використання електроенергії для опалення завжди вважалося витратним, пожежонебезпечним і неприйнятним з точки зору екологічності.

Сьогодні, коли з'явилися нові типи приладів електроопалення, наприклад, кабельний обігрів, а також інфрачервоні обігрівачі, ставлення до цього виду енергії сильно змінилося.

Сучасне електроопалювальне обладнання економічно, раціонально, і має зовсім інші експлуатаційні характеристики, будучи екологічно чистим. При його використанні не змінюється вологість в приміщеннях, не виділяються ніякі шкідливі речовини, а ймовірність загоряння або ураження струмом практично зведена до нуля.

Електромагнітне випромінювання такого обладнання набагато нижче, ніж у звичайних побутових електроприладів.

У кожному опалювальному приміщенні може бути встановлений термостат з можливістю регулювання температури в досить широкому діапазоні - від 5 до 30°С. Якщо грамотно регулювати температуру в приміщенні, то можна досягти до 50% економії.

Взагалі при використанні теплої підлоги або інфрачервоного обігрівача можна заощадити до 80% електроенергії в порівнянні з іншими електроприладами. Можливість програмування дозволяє тимчасово відключати опалення в приміщеннях, а після закінчення певного часу обладнання знову почне працювати без втручання ззовні.

В даний час дуже зручним для користувачів обладнанням є стаціонарне електроопалювання, наприклад, плінтусні обігрівачі. Вони не займають багато місця і також можуть працювати в автономному режимі.Особливо зручний такий вид опалення в заміських будинках, де живуть тільки влітку, а взимку приїжджають на вихідні. Проте, будинок повинен постійно опалюватися. У цьому випадку досить запрограмувати температуру близько 7°С, і будинок не буде промерзати.

У деяких магазинах, кафе і ресторанах, навіть в офісах електроопалення набагато краще, ніж підключення до теплотрас. Наприклад, в культурному центрі міста, де багато історичних будівель та парків, роботи з проведення теплотрас навряд чи можна назвати доцільними. Однак і в цих місцях можуть бути торгові намети і павільйони, які теж потребують опалення.

Як доповнення до системи звичайного опалення в житлових будинках, як уже говорилося, електроопалення може забезпечувати нормальну температуру при похолоданні восени і навесні, коли комунальні служби відключають опалення, а також при різких похолоданнях в зимовий період.

У приміщеннях з високими стелями, де люди не живуть, але постійно працюють, наприклад, в корпусах заводів, спортивних і концертних залах, великих торгових павільйонах найкраще використовувати інфрачервоні обігрівачі, тим більше що економія енергії в цьому випадку досягає 80%.

Якщо говорити про вартість опалення, то можна порівняти початкові витрати на пристрій газового і електричного опалення. Виходить, що в першому випадку буде майже у вісім разів дорожче. Звичайно, електроенергія дорожче за газ, але ось ця різниця і може піти на її оплату протягом багатьох років, до того ж, що незручностей набагато менше, а комфорту і спокою - більше.