Кошик 0

Автономне електроопалення

Сьогодні електричне опалення приватного будинку набуло найбільшу актуальність, так як держава веде політику зниження споживання природного газу та створює відповідні умови для населення і підприємств. Встановити електричний котел або замінити газовий котел на електричний для приватного сектора не викличе будь-яких проблем. Для цього не треба отримувати будь-які дозвільні документи і процес цей порівняно недорогий (на відміну від газових або твердопаливних котлів). Єдина можлива проблема - електрична мережа повинна відповідати необхідносу навантаженню, а електричні котли потужністю більше 7,5 квт виробляються тільки з підключенням на 380 В.

 

Щоб точно визначити необхідну потужність електричного котла до уваги беруться безліч параметрів і показників (товщина стін, якість утеплення, тип радіаторів і тп). Приблизний розрахунок береться виходячи зі співвідношення 10 кв.м.  опалювального приміщення - 1 квт. Якщо ваша домашня електромережа дозволяє - краще придбайте котел з невеликим запасом потужності (в будь-якому випадку електрокотел буде споживати рівно стільки електроенергії як необхідно для підтримки заданої температури).

Щоб уникнути проблем при експлуатації електрокотла, а також з метою безпеки, монтаж і підключення повинен виконувати виключно фахівець має відповідний дозвіл на виконання таких робіт.