Кошик 0

Електричні котли - тренд опалення 2021

В даний час електричні котли є кращою альтернативою котлів, що працюють на твердому паливі і газу. Сьогодні саме електрокотли широко застосовують на комерційних об'єктах, в житлових будинках, котеджах і навіть квартирах багатоповерхових будинків.

Електричні котли - тренд опалення 2021
І це не дивно, адже електричні котли відрізняються простотою монтажу, компактними розмірами і безпечними експлуатаційними характеристиками. Вони працюють в автоматичному режимі, їх не потрібно розпалювати, завантажувати і чистити, вони не утворюють кіптяви і диму. Саме ці характеристики роблять електричні котли все популярніші і популярнішим.
Сфера застосування:
Сучасні моделі електрокотлів мають лаконічний дизайн, вони компактні, надійні і довговічні. Яскравим тому підтвердженням є лінійка електричних котлів Tenko.
Завдяки тому, що такі котли мають різний діапазон потужності і кількість тенів, які можуть включатися як все разом, так і окремо, їх можна використовувати спільно з модульними міні-котельнями для опалення супермаркетів, готелів, лікарень, магазинів і будь-яких інших об'єктів. Більш того, використовуючи водонагрівачі з непрямим нагрівом або теплообмінники різних конструкцій, можна організувати автономне гаряче водопостачання.
Сучасні електрокотли стануть справжнім порятунком там, де підключитися до магістралі газопостачання дуже дорого або взагалі немає можливості. За допомогою електричних котлів ви зможете організувати:
комбіновані системи опалення в парі з газовими котлами, системами теплих підлог або твердопаливними котлами;
системи водяного опалення комерційних об'єктів, квартир та житлових будинків;
безперебійну подачу тепла і гаряче водопостачання на підприємствах, які потребують постійної підтримки певної температури.
Переваги електричних котлів
ТеНові електричні котли не вимагають окремого приміщення, димоходу, вентиляційного каналу та цілодобового спостереження. І цим вони вигідно відрізняються від газових або твердопаливних котлів. Також, до незаперечних переваг електричних котлів слід віднести наступні параметри:
високий ККД і енергоефективність - котли Тенко перетворюють до 99% електроенергії в теплову енергію;
доступна ціна і простота монтажу;
висока екологічність і безшумність;
можливість економити до 50% оплати за електроенергію (за умови використання двухзонного лічильника);
компактні розміри, що дозволяє встановлювати його в приміщеннях малої площі;
високий рівень автоматизації;
легкість монтажу і простота підключення;
можливість працювати від джерел безперебійного живлення при відключенні електроенергії;
автоматичне відключення при повному знеструмленні.
Більш того, якщо ви мрієте про автономність і хочете в майбутньому перестати оплачувати величезні рахунки за комунальні послуги, то вам дійсно варто віддати перевагу електричному котла. Пояснюється це тим, що підключивши такий котел до сонячних батарей або вітроелектрогенератор, ви зможете використовувати електроенергію абсолютно безкоштовно.
Крім того, ви можете використовувати електричний і твердопаливний в парі, електричний і газовий в парі, або всі три разом. Це дозволить організувати систему опалення та гарячого водопостачання, яка буде функціонувати при будь-яких обставинах.
Хочете купити електричний котел, який буде відповідати всім вимогам і прослужить вам довгі роки? Тоді зверніть увагу на лінійку твердопаливних котлів Tenko. Серед представленого асортименту ви неодмінно підберете електрокотел, ціна і якість якого буде вас влаштовувати по всіх параметрах.