Кошик 0

Участь у виставці Аква-Терм Київ 2013

Компанія «TENKO» повідомляє, що щорічна міжнародна виставка «Аква-Терм Київ 2013» пройшла в Міжнародному Виставковому Центрі «Крокус» з 14 по 17 травня. Як і планувалося, експозиція компанії була виставлена ​​в павільйоні № 2 на стенді № 2-53. Варто відзначити хорошу організацію виставки, широке представництво учасників по регіонах і галузях діяльності.

 

Як успішне, оцінює свою участь у щорічній міжнародній виставці «Аква-Терм 2013» в м.Київ компанія «TENKO», і дякує всім партнерам, які відвідали нашу експозицію. За результатами роботи експозиції було зафіксовано понад 800 унікальних візитерів. Перспектива співпраці намітилася в більш ніж 20 областях України, наша дилерська мережа продовжує рости. Ми пропонуємо стати нашим дилером у Вашому місті на найвигідніших умовах.

Особливий інтерес відвідувачів, серед представлених на стенді, викликали електричні котли «Тенко», ТНМ (тепло-нагрівальні модулі), а також блоки ТЕН і радіаторні котли виробництва «TENKO». Всім замовникам і хто зацікавився нашою продукцією найближчим часом будуть розіслані комерційні пропозиції і матеріали по продукції.  Термінові замовлення просимо дублювати на адреси електронної пошти та телефони компанії.