Кошик 0

Виробництво Tenko

В команді компанії TENKO зібралися виключно професіонали в сфері виготовлення теплообладнання. Саме тому ми впевнені у високій якості наших товарів! Кращі майстри з виготовлення електричних котлів і ТЕНів працюють для вас! В нашій роботі ми використовуємо виключно найкраще обладнання. При створенні наших товарів майстри застосовують сучасні технології. Виключно тому товар "Tenko" характеризується високою якістю, яке відповідає європейському рівню.

Завдяки всьому цьому, в компанії TENKO виникає все більше унікальних можливостей для розширення ринків збуту. Ми отримуємо величезну кількість дуже цікавих пропозицій про співпрацю, залучаємо нових партнерів, робимо висновок дуже вигідні контракти.

Ми виготовляємо електричні котли і трубчасті електронагрівачі виключно з матеріалів кращої якості, а також використовуємо зносостійкі комплектуючі.

Електричні котли і Тени виробництва "Tenko" ми поширюємо по всій території України. На асортимент товарів "Tenko" ми надаємо гарантію 12 місяців. Вся продукція компанії TENKO сертифікована.

Компанія TENKO - з нами тепліше!

*Виробник залишає за собою право на зміну конфігурації та комплектації продукції без погіршення її якості.

Фото