Кошик 0

Партнерам

Партнерам

Інформація для майбутніх партнерів!

Компанія TENKO звертається до дилерів, власників магазинів, що спеціалізуються на продажу опалювального обладнання, монтажним організаціям, інтернет-магазинам і сервісним центрам. Хоч ми і порівняно недавно на ринку опалювальної техніки, але вже встигли довести, що наш товар високої якості. Ми пропонуємо вам співпрацю на взаємовигідних умовах.

Чим привабливі наші товари? По-перше, електричні котли та комплектуючі виробництва "Tenko" відповідають європейським стандартам якості. По-друге, ми надаємо нашу продукцію за доступною ціною, що також приваблює безліч покупців. До того ж наші електричні котли зручні в монтажі і привабливий зовнішній вигляд, що теж важливо!

Ми робимо все, щоб клієнти змогли гідно оцінити товар компанії.

 

Для наших партнерів ми завжди готові надати всі умови для їх вигоди і зручності.

Також ми шукаємо надійні монтажні організації, які будуть допомагати нашим клієнтам з сервісним обслуговуванням.

Для гарантійного та післягарантійного обслуговування клієнтів компанія TENKO запрошує до співпраці сервісні центри з досвідом роботи в даній сфері. Ми надаємо необхідну технічну інформацію і допомагаємо з навчанням.

Компанія TENKO рада партнерам-професіоналам! Допоможемо створити комфорт і затишок в кожному будинку разом!

Якщо вас цікавить партнерство з компанією TENKO, звертайтеся до наших менеджерів по одному з телефонів, зазначених нижче, або пишіть на електронну пошту:

  • (057) 373-77-89,
  • (099) 173-70-40,
  • (096) 187-94-82,
  • (050) 298-17-73.

e-mail:  kotly@tenko.ua

Ви також можете зв'язатися з нами по скайпу:
skype: tenko.ua