Кошик 0

Ми на Аква-Терм Київ 2016

"Аква-Терм Київ" - унікальна чітко сегментована галузева подія для всієї Східно-Європейської HVAC індустрії, на якої представлено інноваційні системні рішення для для кожного сектора. Провідні світові бренди щорічно вибирають виставку "Аква-Терм Київ" для виведення на ринок нових продуктів та рішень при цьому 96% учасників вважають цей індустріальний форум найбільш ефективним з позиції ROI. Щорічно в рамках виставки проходить більше 20 заходів і презентацій, які відвідують не менше 3000 спеціалістів галузі, з яких 88% відповідальні або впливають на прийняття рішень, половина - власники, директори та баєри, що представляють підприємства з усіх регіонів України. Саме на "Аква-Терм Київ" відвідувачі першими отримують цінові пропозиції на весь майбутній сезон.

 

Місце проведення - Міжнародний виставковий центр - сучасна виставкова площадка зі зручною інфраструктурою та всіма необхідними сервісами для створення і проведення успішних професійних подій міжнародного рівня.

Тематики виставки - опалення, водопостачання і водовідведення, водоочищення і водопідготовка, каналізація та сантехнічне обладнання, вентиляція і кондиціювання, воздухоочистка, обладнання для басейнів, саун та спа, автоматизація та екологічний контроль, а також обладнання для зволоження повітря, холодопостачання і інші суміжні розділи.

Як компанія виробник, ми представляли увазі відвідувачів, наші останні розробки і технічні нововведення в області виробництва електричних котлів. З повним каталогом наших товарів Ви можете ознайомитися на сайті, а поки пропонуємо до Вашої уваги фотозвіт з виставки.

Фото