Тел: 0 800 755-665,
 +38-(044)-222-98-17,
 +38-(099)-173-70-40,
+38-(096)-187-94-82
e-mail: kotly@tenko.ua

Останнім часом всі ми зіткнулися з проблемою вибору ніж опалити свої приміщення, жилие або нежилие. Ми не будемо вас обманювати і говорити що електричні котли це вічний двигун і що опалити приміщення з їх допомогою дешевше / дорожче ніж газом або іншим видом палива, все дуже індивідуально і залежить від особливостей вашого приміщення, тепловтрат, орієнтації по сонцю будівлі, температури, скокрості вітру та багатьох інших факторів. Ми прихильники теорії збереження енергії, і не посперечаємось з фактом що - скільки енергії необхідно що б температуру в помщеній підняти на 1 градусс стільки ми її і витратимо, відрізняється лише механізм-пристрій-прилад за допомогою якого ми зробимо цю роботу.

Але ми пропонуємо зробити Ваш вибір на електричних котлах і спробуємо аргументувати його:

- Електричні мережі охоплюють 100% території України, по простіше кажучи розетка на 220В є в будь-якому приміщенні, значить електричний котел можливо встановити де завгодно.

- Вимагає мінімальної кількості дозвільної документації або не вимагає зовсім (для дому)

- Має майже 100% ККД, тому вся електрична енергія черезнагрівальну спіраль через поверхню Тена передається у вигляді тепла до теплоносія (води). Є не значні втрати на комутацію і циркуляцію теплоносія.

- Чим простіше виріб тим вище надійність - це закон, і саме так ми можемо охарактеризувати наш електричний котел.

- Вартість електричних котлів в кілька разів нижче - газових, твердопаливних та ін.

- Не спалюють кисень в приміщеннях, тому грееют приміщення побічно через теплоносій а не прямим спсобов як інфракорасние нагрівачі і конвектора.

- Не вимагають установки, чищення та обслуговування димоходів

-вимагає мінімального регламентного обслуговування

-запасні частини наших електричних котлів на 95% українського виробництва і не залежать від курсів валют, і завжди є на складі

 -з новим "спеціальним" тарифом на електроопалення і установкою 2-х тарифного лічильника з 50% ціною за 1 квт / ч дозволяють зробити електроопалення дешевше ніж газом або дровами, а витрати на установку котла окупляться вже в перший сезон опалення

Дякуємо за Ваш вибір. Купуйте електричні котли TENKO, підтримуйте вітчизняного виробника. 2 роки гарантії

TOP сайтов StroimDom.com.ua