Тел: 0 800 755-665,
 +38-(044)-222-98-17,
 +38-(099)-173-70-40,
+38-(096)-187-94-82
e-mail: kotly@tenko.ua

Питання: Встановили і вчинили запуск котла згідно з усіма вимогами «Керівництва з експлуатації та монтажу», котел працює нормально, працює нагрів на кожній із ступенів, термостат встановлений на температуру 50 градусів, але задану температуру котел не набирає. В чому причина?

Відповідь: Доброго дня! Якщо котел працює в штатному режимі і нагрів відбувається безперервно, але температура не досягла заданого параметра, то причина дуже проста - пройшло дуже мало часу з моменту запуску котла. Повідомляємо Вам, що в залежності від опалювальної площі, об'єму теплоносія в системі і температури навколишнього середовища, час прогріву системи може становити від 2 до 6:00. Якщо по закінченню даного часу, при безперервному нагріванні, температура не досягла встановленого Вами параметра, швидше за все Ви вибрали не відповідну Вашими параметрами потужність котла, зверніться до менеджера нашої компанії з даним питанням.

***

Питання: Хочу встановити в котел КЕ-4.5_220 внесений кімнатний термостат. Підкажіть, будь ласка, які технічні характеристики він повинен мати і куди він підключається?

Відповідь: Доброго дня! Технічні характеристики кімнатного термостата: Релейний вихід: 16 (2,5) А; 250V змінного струму. Підключення виробляти в спеціальний роз'єм підписаний «комн.терм» замість вмонтованою туди перемички.

***

Питання: Хочу встановити на котел серії «Міні» кімнатний термостат, як це зробити?

Відповідь: Доброго дня! На жаль, котли серії міні не споряджений роз'ємом для підключення кімнатного термостата, але ми можемо встановлювати його на замовлення при виготовленні котла або при сервісному обслуговуванні, за кошти Користувача.

***

Питання: У мене котел КЕ 6_220, відмінно пропрацював більше року, але нещодавно я помітив, що при виключенні термостата при заданій температурі і навіть клавіші «Ступінь 2», продовжує відбувається нагрів, що робити в такому випадку.

Відповідь: Доброго дня! У Вашому випадку необхідно терміново звернутися в сервісний центр, котел не залишати в робочому стані без нагляду, а комутацію здійснювати коммутирующим апаратом, встановленим поза котлом (на живильному кабелі, вводі).

***

Питання: Придбали котел «Tenko» серії «Стандарт», встановили в систему опалення, заповнили систему, включили автомат і клавішу «Мережа», після включення клавіші «Ступінь 1» нагрів не включається, жодна з ламп не спалахує, в чому причина?

Відповідь: Доброго дня! Швидше за все причина в наявності повітря в системі опалення, через якого не спрацьовує датчик протоку. Необхідно спустити повітря з системи за допомогою автоматичного повітрявідводчика встановленого на теплообміннику котла і спробувати здійснити запуск заново. У випадку, якщо котел знову не запустився після повного видалення повітря з системи опалення зверніться до сервісного центру за технічною консультацією.

***

Питання: Котел серії стандарт після відключення нагріву, включається назад не постійно, або не включається поки я не перемкну клавішу «Мережа», в чому причина?

Відповідь: Доброго дня! У Вашому випадку причина виникла через присутність механічних домішок у системі опалення (швидше за все Ви не встановили фільтр перед насосом), датчик протоку засмітився і не може функціонувати в штатному режимі. Зверніться до Сервісного центру для технічної консультації.

***

Питання: На котлі «Tenko» серії «Міні» встановили температуру на межа 60 градусів, але нагрів відбувається і після набору заданого бокового вівтаря, приблизно до 85-88 градусів, а потім відключається і гаснуть лампи «Мережа» і «Нагрівання»

Відповідь: Доброго дня! У Вас, швидше за все, вийшов зі ладу регульований капілярний термостат, а відключення відбувається за допомогою аварійного термоотсекателя, зверніться в сервісний центр для консультації.

***

Питання: Скажіть будь ласка, з якої причини шумить котел, чутно невеликий шум всередині котла, схожий на шипіння.

Відповідь: Доброго дня! Характерний шум вважається нормальним явищем для елемента, в якому відбувається нагрів, так що побоюватися Вам нічого.

****

Питання: У мене котел серії «Стандарт», придбав влітку 2015 року, зроби пробний запуск, все працювало відмінно. При настанні холодів запустив котел заново, котел працював нормально, нагрів відбувався досить швидко, але нещодавно з'явилася проблема: на якій би межа я не ставив ручку термостата, нагрів відключається при температурі 40 градусів. В чому може бути проблема?

Відповідь: Доброго дня! Причина такого характеру може полягати в що вийшов з ладу капілярному термостаті. Якщо при відключенні нагріву на межі 40 градусів, у Вас гасне тільки лампа "Нагрів», а лампа «Мережа» горить, Вам необхідно замінити капілярний термостат.

***

Питання: Здійснили запуск котла серії «Економ», включили нагрів на потужності 5 кВт (котел КЕ 7.5_220) виставили межа температури на 50 градусів і помітили, що котел нагрівається до спрацьовування аварійного термореле, але при цьому на термометрі показує температуру 40 градусів. В чому причина?

Відповідь: Доброго дня! Причин може бути дві: перша це несправне аварійне термореле, яке спрацьовує раніше свого робочого межі, а друга, більш розповсюджена це недостатній протока теплоносія в системі опалення (повітряна пробка, несправний насос і т.п.). У другому випадку температура вгорі теплообмінника значно вище, ніж у місці підключення датчиків термометра і термостата, і через це відбувається спрацьовування аварійного термореле.

Задайте вопрос техническому специалисту

: 8 + 11 =
TOP сайтов StroimDom.com.ua