Тел: 0 800 755-665,
 +38-(044)-222-98-17,
 +38-(099)-173-70-40,
+38-(096)-187-94-82
e-mail: kotly@tenko.ua

При здійсненні покупки клієнт звертає особливу увагу на гарантію, оскільки це один із найважливіших аспектів. Жоден з нас не застрахований від різних непередбачуваних моментів у житті. Щось може зламатися, вийти з ладу. Для таких випадків гарантія й існує. Компанія TENKO турбується про всіх своїх покупців. Нам важливий кожен клієнт. Ми надаємо гарантію на всю нашу продукцію (електричні котли - два роки, комплектуючі – один рік). Висока репутація компанії TENKO підтверджується не словами, а діями!

Перед тим, як надіслати товари поштою покупцеві, наші менеджери і фахівці завжди перевіряють товари, щоб Ви не отримали замовлення з якими-небудь дефектами. Ми завжди в обов'язковому порядку страхуємо посилки на випадок, якщо з ними щось станеться при доставці.

Компанія TENKO надає з товаром гарантійний талон і паспорт.

Після продажу ми все одно продовжуємо піклуватися про наших клієнтів. Ви завжди можете задати питання співробітникам TENKO про товар. Кращі кваліфіковані фахівці завжди до Ваших послуг.

Після закінчення терміну дії гарантії компанія TENKO надає післягарантійне обслуговування. На складі у нас завжди знайдеться потрібна деталь, якщо Ваша вийшла з ладу. Консультанти і надалі надаватимуть вам допомогу, якщо у Вас виникнуть будь-які запитання. Компанія TENKO також здійснює ремонт і заміну комплектуючих.

Якщо у Вас виникли питання про гарантійне і післягарантійне обслуговування звертайтеся за телефоном, вказаним нижче:

(057) 373-77-14.

TOP сайтов StroimDom.com.ua