Тел: 0 800 755-665,
 +38-(044)-222-98-17,
 +38-(099)-173-70-40,
+38-(096)-187-94-82
e-mail: kotly@tenko.ua

У команді компанії TENKO зібралися виключно професіонали у сфері виготовлення теплообладнання. Саме тому ми впевнені у високій якості наших товарів! Кращі майстри з виготовлення електричних котлів і ТЕНів працюють для Вас! У нашій роботі ми використовуємо виключно найкраще обладнання. При створенні наших товарів майстри застосовують сучасні технології. Виключно завдяки цьому товар "Tenko" характеризується високою якістю, яка відповідає європейському рівню.

Завдяки всьому цьому, в компанії TENKO виникає все більше унікальних можливостей для розширення ринків збуту. Ми отримуємо величезну кількість цікавих пропозицій щодо співробітництва, залучаємо нових партнерів, укладаємо дуже вигідні контракти.

Ми виготовляємо електричні котли і трубчасті електронагрівачі виключно з матеріалів найкращої якості, а також використовуємо зносостійкі комплектуючі.

Електричні котли і Тени виробництва "Tenko" ми поширюємо по всій території Росії та України. На асортимент товарів "Tenko" ми надаємо гарантію (блоки ТЕНів і Тени - рік, електричні котли - 2 роки). Уся продукція компанії TENKO сертифікована.

Компанія TENKO - з нами тепліше!

TOP сайтов StroimDom.com.ua