Тел: 0 800 755-665,
 +38-(044)-222-98-17,
 +38-(099)-173-70-40,
+38-(096)-187-94-82
e-mail: kotly@tenko.ua

Інструкції з експлуатації можете побачити і завантажити ТУТ.

Для того, щоб у приміщенні завжди зберігалося тепло і затишок, часто приймається просте рішення - купити електричний котел. Звичайно, в такому варіанті теплообладнання є свої мінуси, але переваги такого варіанту опалення часто перекривають їх. Придбання електричного котла стає оптимальним рішенням у тих випадках, коли площа приміщення, яке потрібно опалювати, не перевищує двохсот квадратних метрів, а також, якщо електромережу дозволяє.

Якщо ви хочете бути впевненим, що ви робите правильний вибір електричного котла, то вам варто знати певні технічні особливості даного продукту.

Отже, в електричному котлі є корпус, в якому знаходиться трубчастий електронагрівач. У котлах марки "Tenko" ми використовуємо ТЕН, показаний малюнку 1.

Рис 1. Блок тэн

Одне з головних відмінностей у котлах - це їх тип харчування. Воно буває однофазним і трифазним. Це залежить від потужності електрокотла. Так що перед тим, як купити електричний котел, радимо вам проконсультуватися з електриками-фахівцями, щоб уточнити можливості електромережі у вашому домі.

Хочемо так само зробити акцент на тому, що електричні котли, в яких потужність не перевищує 9 кВт, бувають з двома варіантами харчування: і однофазні, і трифазні. А ось котли з більшою потужністю - виключно трифазні.

Тепер більш докладно про час регулювання потужності в електричному котлі. У наших котлах реалізована 3-х ступінчаста регулюванню в котлі знаходиться 3 Тена, які не впливають один на одного. Це призводить до того, що ви можете вибирати кількість ТЕНів, які ви хочете включити, таким чином, регулюючи температуру. Більш точне регулювання вам доведеться налаштовувати індивідуально для кожної кімнати, користуючись термостатом або вентилем.

Якщо у вас є ще які-небудь питання про роботу електричних котлів, ви можете звернутися в нашу техпідтримку. Досвідчені консультанти вам обов'язково допоможуть!

Інструкції з експлуатації можете побачити і завантажити ТУТ.

TOP сайтов StroimDom.com.ua