Тел: 0 800 755-665,
 +38-(044)-222-98-17,
 +38-(099)-173-70-40,
+38-(096)-187-94-82
e-mail: kotly@tenko.ua

Сьогодні електричне опалення приватного будинку набуло найбільшу актуальність, оскільки держава веде політику зниження споживання природного газу і створює відповідні умови для населення і підприємств. Встановити електричний котел або замінити газовий котел на електричний для приватного сектора не викличе будь-яких проблем. Для цього не треба отримувати будь-які дозвільні документи і процес цей обійде порівняно недорого (на відміну від газових або твердопаливних котлів). Єдина можлива проблема - електрична мережа повинна відповідати необхідної навантаженні, а електричні котли потужністю більше 7,5 квт проводяться тільки з підключенням на 380 В.

Щоб точно визначити необхідну потужність електричного котла до уваги беруться безліч параметрів і показників (товщина стін, якість утеплення, тип радіаторів і тп). Приблизний розрахунок береться виходячи зі співвідношення 10 кв.м. опалювального приміщення - 1 квт. Якщо ваша домашня електромережу дозволяє - краще встановіть котел з невеликим запасом потужності (в будь-якому випадку електрокотел буде споживати рівно стільки електроенергії наскільки необхідно для підтримки встановленої температури).

Щоб уникнути проблем при експлуатації електрокотла, а також в цілях безпеки, монтаж і підключення має виконувати виключно фахівець має відповідний дозвіл на виконання таких робіт.

TOP сайтов StroimDom.com.ua